مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » نوکیا نقشه ی Here خود را به Audi ، Mercedes-Benz و BMW فروخت

نوکیا نقشه ی Here خود را به Audi ، Mercedes-Benz و BMW فروخت

نوکیا نقشه ی Here خود را به Audi ، Mercedes-Benz و BMW فروخت نوکیا نقشه ی Here خود را به Audi ، Mercedes-Benz و BMW فروخت

نوکیا بعد از فروش بخش موبایل خود در پی فروش نقشه ی موبایل خود بود. اما همانطور که در گذشته و در مطالب متعدد بررسی گردید قیمت های پیشنهادی بسیار کمتر از آن چیزی بود که نوکیا انتظار آن را داشت. به هر حال نوکیا با مایکروسافت، فیسبوک و چند شرکت خودرو سازی مذاکره کرد و در نهایت Nokia Here خود را به سه شرکت خودرو سازی فروخت. با آریامونز همراه باشید.

نقشه ی Here نوکیا اینک برای سه شرکت ماشین سازی است. نوکیا بعد از مذاکره در نهایت نقشه ی Here خود را به Audi  یکی از بزرگترین شرکت های تولید کنند خودرو، Mercedes-Benz و BMW فروخت.

علاوه بر انچه که در مورد خردی این نقشه توسط فیسبوک شنیده می شد، خبر های مبنی بر خرید این نقشه توسط اوبر(سرویس دهنده ی تاکسی آنلاین) به گوش می رسید. اما همانطور که بیان شد در نهایت این سرویس نوکیا به سه شرکت خودرو سازی فروخته شد.

این سه شرکت در جهت پیشبرد محصولات خود این نقشه را خریداری کردند و قرار است در آینده از شرکت ها ی دیگر خودرو سازی برای سرمایه گزاری دعوت به عمل آورند.

منبع:

دیدگاه شما