امروز:26 اردیبهشت 1401

لیست گوشی های الجی که اندروید 6 آپدیت خواهند شد

امروز صبح لیست گوشی هایی سامسونگ که به اندروید 6 آپدیت خواهند شد را منتشر کردیم. اینک لیست گوشی های الجی که به اندروید 6 یا مارشملو آپدیت خواهند شد را برای شما آماده کرده ایم. اندروید ام یا اندروید 6 چند مدتی است که به صورت رسمی نام گذاری شده است و باید تا صبر کنیم تا به صورت رسمی عرضه شود. بسیاری از پرچم داران امسال و سال گذشته این آپدیت را دریافت خواهند کرد. با آریامونز همراه باشید.

تا به اکنون فقط 4 دستگاه الجی برای عرضه ی اندروید 6 تایید شده اند. همانطور که درلیست زیر می بینید الجی جی 2 جایی در میان این لیست ندارد و به نظر آپدیتی برای این گوشی عرضه نشود اما هنوز باید صبر کرد و دید که الجی برای الجی جی 2 آپدیت اندروید مارشملو را عرضه خواهد کرد یا خیر.

لیست گوشی های الجی که به اندروید 6 آپدیت خواهند شد:

  • ال جی جی ۴
  • ال جی جی ۳
  • ال جی جی فلکس ۲
  • ال جی جی پد ۱۰٫۱

در بین لیست بالا الجی جی 4 و الجی جی 3 به وضوح دیده می شوند. در آپدیت این دو پرچم دار الجی شکی نبود. الجی همچنین برای الجی جی فلکس 2 خود نیز آپدیت اندروید 6 را منتشر خواهد کرد. لیست بالا به مرور و در صورت دریافت اطلاعات جدید آپدیت خواهد شد.

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.