امروز:6 خرداد 1403

آموزش بازی پوکمن گو ( Pokemon go) + ترفند های بازی پوکمن

یکی از بازی هایی که در حال حال حاضر بسیار در دنیا معروف شده است و کاربران زیادی را به خود معتاد کرده است، بازی پوکمن گو (Pokemon Go)می باشد. ای بازی در گذشته نیز وجود داشته و توسط کمپانی Niantic تهیه شده است. در گذشته این عنوان بازی به این صورت حالا نبود، اما این کمپانی در بازی جدید خود یعنی پوکمن گو (Pokemon Go)برای آیفون و اندروید، با استفاده از دوربین و جی پی اس هیجان و لذت بازی را چند برابر کرده است.

در گروه آریامونز بر آنیم که اموزش این بازی همچنین ترفند ها بازی پوکمن گو (Pokemon Go)را برای شما قرار دهیم. این مطلب به مرور آپدیت خواهد شد و در روز های بعد مطالب و ترفند های بیشتری به آن اضافه خواهد شد.

آموزش بازی پوکمن گو

شاید در ابتدا فکر کنید که بازی پوکمن مانند بسیاری از بازی های دیگر است اما باید بدانید که این بازی یک بازی متفاوت است که در دنیای واقعی ان را بازی می کنید. بهتر است بیشتر با این بازی اشنا شوید و اموزش استفاده از ان و ویدئو های قرار داده شده در این مطلب را مشاهده کنید.

بازی پوکمن گو (Pokemon Go)به صورت کلی یک بازی واقعت مجازی است. یعنی شما با استفاده از دوربین گوشی و جی پی اس در دنیای واقعی به دنبال غول های پوکمن گو (Pokemon Go)می گردید و در انتها نیز این غول ها را به دام می اندازید یا فرار می کنند. غول های پوکمن گو (Pokemon Go)هیچ حمله ای به شما نخواهند کرد و شما فقط باید با استفاده از توپ های خاصی هیولا ها پوکمن گو (Pokemon Go)را به دام انداخته و بعد ان ها را تربیت کنید.

مرحله ی اول ورود به بازی پوکمن گو

In the World (1)

شما در اولین مرحله پس از دانلود بازی وارد دنیای پوکمن می شوید. در این جا شما باید یکی از دو مربی زن یا مرد را انتخاب کنید. پس از انتخاب وارد بازی پوکمن گو (Pokemon Go)می شوید. حالا وظیفه ی اصلی شما در بازی شروع می شود. این بخشی است که این بازی را نسبت به بازی های دیگر متفاوت نشان می دهد. شما برای شروع بازی باید به نقشه نگاه کنید و سپس ایکون های آبی را در شهر خود ببنید. سپس به ان قسمت رفته و مراحل جدید بازی را باز کنید. اما در حال حاضر فقط چند کشور جهان از این قابلیت بهره می برند و کمپانی پوکمن گو (Pokemon Go)از ان پشتبانی می کند. اما نگران این موضوع نباشید فقط گوشی را در دست گرفته و در اطراف خود قدم بزنید تا چیز های جدیدی پیدا کنید. این مهم ترین بخش این بازی است . زیرا این بازی علاوه بر سرگرمی از کم تحرکی و مشکلات بازی های دیجیتال کم می کند و شما را به جاها جدید دعوت می کند.

نکته بسیار مهم ان است که اگر یک مکعب ها بنفشی دیدید به آن معنا ست که فرد دیگری از آن استفاده کرده و به زودی دوباره قابل استفاده خواهد شد.

در بازی اسم این مکعب های موجود در شهر، پوک استیوب می باشد. شما با پیدا کردن این پوک استوب ها و سوایپ کردن ان ها، ان ها را باز کرده و ایتم جدید یافت خواهید کرد.

 

چگونه اولین پوکمن را در بازی پوکمن گو (Pokemon Go) بگیریم؟

برای گرفتن اولین پوکمن شما پس از ثبت نام و تنظیم اواتار خود، در جلوی شما سه پوکمن قرار می گیرد. شما می توانید هر یک از آن ها را بگیرید. پس از این که یکی از پوکمن ها را بگیرید دو پوکمن دیگر ناپدید می شوند.

اما علاوه بر سه پوکمن اولیه پوکمن دیگری نیز اطراف شما می باشد. شما با حرکت می توانید پوکمن چهارم را با نام Pikachu را بگیرید. برای این کار به این طریق عمل کنید. پس از این که یکی از سه پوکمن را گرفتید. در محله ی خود قدم بزنید تا گوشی شما ویبره بخورد . هر زمان ویبره را شنیدید پوکمن جدید را پیدا کرده اید. اگر شما بازی را شروع کرده اید و پوکمن Pikachu را از دست داده اید نگران نباشید با چرخ در دنیای واقعی امکان پیدا کردن هر نوع پوکمنی وجود دارد.

catch-pikachu-walk-screenshot-pokemon-go

catch-pikachu-screenshot-pokemon-go

این بازی نیز مانند بازی های انلاین دیگر، قادر به خرید ایتم های مختلف هستید. این آیتم ها را می توان به مرور با بازی کردن و پوک استیوپ ها به دست اورید اما با استفاده از پول واقعی نیز می توانید آیتم های مختلفی تهیه کنید. این بخش جدا نشدی بسیاری از بازی های انلاین می باشد. برای خرید آیتم ها شما باید پوک کوین خریداری نمایید.

چگونه با پوک بال یک پوکمن را در بازی پوکمن گو (Pokemon Go)بگیریم؟

برای گرفتن پوکمن ها باید از پوک بال استفاده شود. اما چگونه؟ شما پس از این که در مکان های مختلف قدم زدید یا با ماشین رانندگی کردید یک نوتیفیکیشن برای شما خواهد امد که پوکمن یافت شد. سپس شما به جای ارامی رفته و توقف کرده و گوشی را بیرون اورده و پوکمن را می یابید. در صورتی که نیافتید گوشی را بپرخانید تا ان ظاهر شود. سپس شما باید توپ را به سر پوکمن بزنید تا ان را بگیرید. در این پروسه در صورتی که توپ ها نخورد و پوکمن فرار خواهد کرد. پس با دقت به سر پوکمن هدف بگیرید.

حالا زمان ان است که آیتم های پوکمن گو (Pokemon Go) را به شما آموزش دهیم. آیتم های پوکمن گو (Pokemon Go) بسیار مهم می باشند و بدون آیتم شما کاری به پیش نخواهید برد.

به زودی آیتم های پوکمن و روش های اسنفاده از آن