مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » آموزش » آمورش ویندوز 10 » آموزش روش حذف برنامه های ویندوز 10

آموزش روش حذف برنامه های ویندوز 10

آموزش روش حذف برنامه های ویندوز 10 آموزش روش حذف برنامه های ویندوز 10
شما می توانید دیگر آموزش های ویندوز 10 را در بخش آموزش های ویندوز 10 آریامونز مشاهده کنید.

برای پاک کردن برنامه ها در ویندوز 10 علاوه بر روش مرسوم همیشه، روش های راحت تر و سریع تری نیز وجود دارد. ما در آریامونز طی مقالاتی تمام آموزش های ویندوز 10 را به صورت کامل برای شما محیا خواهیم کرد. با آریامونز همراه باشید.

روش اول:

برای پاک کردن برنامه ها در ویندوز 10 علاوه بر کنترل پنل روش های دیگر نیز وجود دارد. روش اول که روش بسیار ساده ای است استفاده از منوی استارت است. برای پاک کردن برنامه ها با منوی استارت می توانید به راحتی بر روی منوی استارت کلیک کنید و سپس برنامه ی مورد نظر خود را بیابید و بر روی آن راست کلیک  کنید. بعد از راست کلیک کردن بر روی گزینه ی مورد نظر، بر روی گزینه ی uninstall کلیک کنید. به همین راحتی شما می توانید برنامه ی مورد نظر را پاک کنید.

auto

روش دوم:

روش دیگر پاک کردن برنامه ها استفاده از منوی جدید تنظیمات ویندوز 10 می باشد. این منو که باقی مانده ای از ویندوز 8 می باشد اینک به شما اجازه می دهد که به راحتی برنامه های خود را انتخاب کنید و آن ها را پاک کنید.

Post-1438412970-AppSeting Win10Nikoo

برای شروع ابتدا این آدرس را دنبال کنید.

Start>Setting>System>apps&features

سپس در این بخش شما می توانید برنامه های خود را ببینید و با کلیک کردن بر روی نام برنامه می توانید گزینه ی uninstall را ببنید.

با آریامونز همراه باشید.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما