امروز:4 بهمن 1400

مونز استریم: آموزش روش حمله در کلش او کلنز در تون هال 9

کلش او کلنز یکی از بازی های استراتژیکی است که همه را مجذوب خود کرده است. ما در گذشته بخش ویژه ای برای کلش آو کلنز در آریامونز ایجاد کردیم. در این بخش شما می توانید به راحتی اکانت های خود را برای فروش ثبت کنید، اخرین آموزش های کلش آو کلنز را ببینید و همچنین اخرین مپ های دفاعی و وار clash of clans را مشاهده کنید. ما در گذشته مپ های وار و مپ های عادی را برای تون هال های 6 و 7 قرار دادیم. و اینک زمان آن رسیده است که ویدئو ی روش اتک با لاوا هوند و بالون شش را برای تون هال 9 را برای شما ارائه کنیم. در بخش مونز استریم بخش ارائه کننده ی ویدئو های اریامونز شما را با ویدئوی اموزش اتک کردن با لاوا هوند و بالون لول شش را در تون هال 9 را اماده کرده ایم. با آریامونز همراه باشید.

یکی از بحث هایی که در بازی کلش او کلنز مطرح می شود روش اتک در وار است. این موضوع با ارائه اپدیت جدید این بازی و اضافه شدن لول کلن به بازی بسیار پر اهمیت تر می شود. شما مجبورید بهترین اتک را در کلن خود و بیشترین ستاره را از آن خود کنید. اما چگونه در تون هال لول 9 باید اتک کنید. چگونه از لاوا هوند بهترین استفاده را بکنید. این ها تمام آن چیزی است که در آریامونز و در ویدئو ی زیر به آن پی خواهید برد.

در این روش اتک 4 عدد لاوا هوند و به همراه 17 تا بالون استفاده می شود و بقیه ی موارد را نیز از مینیون استفاده می کند.

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.