مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » اولین تصویر از هدفون آیفون 7 : آیا واقعا فیش هدفون آیفون 7 تغییر می کند؟

اولین تصویر از هدفون آیفون 7 : آیا واقعا فیش هدفون آیفون 7 تغییر می کند؟

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل
اولین تصویر از هدفون آیفون 7 : آیا واقعا فیش هدفون آیفون 7 تغییر می کند؟ اولین تصویر از هدفون آیفون 7 : آیا واقعا فیش هدفون آیفون 7 تغییر می کند؟

کم کم به معرفی آیفون 7 نزدیک می شویم و تمامی شایعات به سمت این گوشی روانه شده است. یکی زا شایعاتی که در مورد این گوشی درز کرده است در مورد هدفون آن می باشد. همانطور که در گذشته در گفته شده بود آیفون جک 3.5 میلی متری هدفون را به همراه نخواهد داشت و شما جک خروجی به این نام در آیفون 7 نخواهید دید. اما این موضوع تا چه میزان ساخته ی ذهن نیست و واقعیت دارد؟ باید صبر کرد و زمانی که اپل این گوشی را معرفی کرد از این موضوع مطلع شد. امروز تصاویری از هدفون آیفون 7 منتشر شده است که این موضوع یعنی نداشتن جک خروجی صدا را تایید می کند.iPhone7-headphone-2

در تصاویر جدید منتشر شده، هندزفری آیفون 7 با فیش لایتینگ دیده می شود و شایعه گذشته بیش از پیش قوت می گیرد. نظر شما در مورد این هدفون چیست؟ و در صورتی که این هدفون تغییر کرده است، دلیل آن چه بوده است؟ آیا کمبود جا ، باعث ایجاد این تغییر شده است؟ با آریامونز همراه باشید.

 

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما