مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » اپل 81 هکتار زمین در ایالت اورگان را برای گسترش سرور های ابری خود خریداری کرد

اپل 81 هکتار زمین در ایالت اورگان را برای گسترش سرور های ابری خود خریداری کرد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل
اپل 81 هکتار زمین در ایالت اورگان را برای گسترش سرور های ابری خود خریداری کرد اپل 81 هکتار زمین در ایالت اورگان را برای گسترش سرور های ابری خود خریداری کرد

اپل به تازگی زمین های جدیدی را در ایالت اورگان خریداری کرده است. این زمان به مساحت 81 هکتار می باشد که دقیقا در کنار زمین قبلی این کمپانی در این ایالت می باشد. بر اساس گزارش های رسیده اپل این زمین را برای افزایش قدرت سرور های خود استفاده خواهد کرد. با آریامونز همراه باشید.

کمپانی اپل زمنی های جدید را در ایالت اورگان به تصاحب در آورده است. این زمین 81 هکتار بوده که با مبلغ 3.6 میلیون دلار خریداری شده است.  بر اساس گزارش های رسیده اپل این زمین ها را به دلیل معافیت مالیاتی در ایالت اورگان خریداری کرده است.

معافیت مالیاتی در ایالت اورگان به این صورت است که کمپانی های تا 15 سال نیاز به پرداخت مالیات ندارند و در عوض باید شغل هایی با میانگین حقوق بیشتر از میانگین حقوق متعارف در نظر بگیرد.

بر اساس گزارش ها برای تکمیل این زمین و تبدیل آن به دیتا سنتر اپل حدود 6 میلیون دلار دیگر نیز باید هزینه کند. مکان این زمین در کنار زمینی است که قبلا اپل خریداری کرده بود. اپل در سال 2012 64 هکنار زمین در ایالت اورگان خریداری کرده بود.

 

منبع:

دیدگاه شما