امروز:26 مرداد 1401

تست باتری آیفون 6 اس منتشر شد؛ یک ساعت عمر بیشتر از آیفون 6

آیفون 6 اس چند مدتی است معرفی شده است و همچنین وارد بازارهای مختلف شده است. این گوشی به یک باتری 1715 میلی آمپر ساعتی مجهز است. این ظرفیت باتری به صورت علنی توسط اپل اعلام نشد اما با بررسی این گوشی این میزان به دست آمد. این باتری نسبت به باتری آیفون 6 کوچکتر است. اما عملکرد این باتری چگونه است؟ با آریامونز همراه باشید.

اپل در آیفون 6 اس خود از باتری کوچکتری استفاده کرده است. اما آیا این باتری بازذهی خوبی خواهد داشت یا خیر! تا به امروز منتظر پاسخ این سوال بودیم. اینک پاسخ این سوال منتشر شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شد این آیفون حدود 62 ساعت رکورد باتری خود را ثبت کرده است. این رکورد یک ساعت بیشتر از آیفون 6 می باشد. باید این را هم بدانید که این رکورد با امکان جدید آی او اس 9 ثبت شده است و با این امکان شما می توانید به راحتی استفاده از باتری را سازماندهی کنید و استفاده ی برنامه های مختلف را محدود کنید.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید زمان مکالمه ی در تست انجام شده 9 ساعت و 41 دقیقه بوده است ، زمان وبگردی 12 ساعت و 27 دقیقه بوده است و زمان مشاهده ی ویدئو 10 ساعت و 46 دقیقه بوده است.

6s-1

 

6s-2

 

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.