امروز:11 آذر 1400

باتری آیفون 6 اس یک باتری 1712 میلی آمپر ساعتی است کمتر از آیفون 6 است

اپل در مراسم دیشب چند نکته ی اساسی از آیفون جدید را مبهم قرار داد. یکی از این موارد رم و مقدار باتری آیفون 6 اس می باشد. در گذشته این موارد از طریق برنامه هایی که بر روی آیفون نصب می شد قابل تشخیص بود. اما در حال حاضر این آیفون 6 اس وارد بازار نشده است. اما به تازگی یک بنر از آیفون 6 اس منتشر شده است که با کمی دقت می توان میزان باتری آن را دید. با آریامونز همراه باشید

آیفون 6 به یک باتری 1810 میلی آمپر ساعتی مجهز بود. اینک گوشی جدید آیفون 6 اس با توجه به تبلیغات رسمی اپل به یک باتری 1715 میلی آمپر ساعتی مجهز است. این میزان باتری کوچکتر از باتری قبلی آیفون است. البته همانطور که گفته شد این گوشی 95 میلی آمپر از گوشی آیفون 6 اس به باتری کمتری مجهز شده است. به نظر این باتری تفاوت چندانی در ظرفیت باتری ایجاد نمی کند.

بر اساس آمار ، شارژدهی آیفوت 6 اس به خوبی آیفون قبلی است. این گوشی 14 ساعت برای مکالمه، 10 ساعت برای مرورگری اینترنت و 11 برای نمایش ویدئو دوام می آورد و همچنین 50 ساعت گوشی دادن به موزیک  را ثبت کرده است.

 

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.