مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » آیپد پرو به قابلیت اجرای برنامه ی همزمان در کنار هم مجهز خواهد بود

آیپد پرو به قابلیت اجرای برنامه ی همزمان در کنار هم مجهز خواهد بود

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل
آیپد پرو به قابلیت اجرای برنامه ی همزمان در کنار هم مجهز خواهد بود آیپد پرو به قابلیت اجرای برنامه ی همزمان در کنار هم مجهز خواهد بود

بر اساس گزارش های رسیده از 9to5Mac اپل آیپد پرو خود را با قابلیت جدید معرفی می کند. بر اساس گزارش 9to5Mac آیپد پرو قادر است دو برنامه را در کنار هم اجرا کرده و هر دو را به شما نشان دهد. این قابلیتی است که  از نمایشگر بزرگ و 12.9 اینچی این آیپد بر می آید. همچنین افزایش رم در آیپد ایر 2 و به دنبال آن افزایش رم این آیپد پرو بر عملکرد بهتر آیپد پرو و تصمیم در مورد اجرای برنامه های ساید بای ساید تاثیر گذار بوده است. با آریامونز همراه باشید.

ما انتظار داریم آیپد پرو فردا و در مراسم اپل برای معرفی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس معرفی شود.  بر اساس اطلاعات منتشر شده تا به حال در مورد آیپد پرو این آیپد با نمایشگر 12.9 اینچی معرفی خواهد شد و همچنین به دو اسپیکر در جلو و به صورت استریو مجهز خواهد شد. همچنین این آیپد به iOS 9.1 مجهز خواهد شد.

بر اساس شایعات منتشر شده این آیپد ردر رنگ های طلایی، نقره ای و خاکستری عرضه خواهد شد. همچنین حافظه ی داخلی این آیپد از 64 گیگابایت آغاز خواهد شد و به احتمال زیاد 128 گیگابایت نیز ورژن دیگر آن باشید.

این تبلت به احتمال زیاد به قابلیت فورس تاچ نیز مجهز خواهد بود. با آریامونز همراه باشید.

 

منبع:

دیدگاه شما