مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس با نمایشگر هایی با رزولوشن بیشتر

آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس با نمایشگر هایی با رزولوشن بیشتر

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل
آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس با نمایشگر هایی با رزولوشن بیشتر آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس با نمایشگر هایی با رزولوشن بیشتر

دو روز تا معرفی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس زمان باقی است. اینک گزارش های تازه ای از نمایشگر آیفون 6 اس منتشر شده اشت. اکانتی به نام KJuma در شبکه ی اجتماعی چینی Wiebo اطلاعاتی پیرامون نمایشگر آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس منتشر کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط KJuma گوشی آیفون 6 اس به یک نمایشگر با تراکم پیکسلی 488ppi مجهز خواهد شد. با آریامونز همراه باشید.

بر اساس گزارش KJuma در شبکه ی اجتماعی weibo گوشی آیفون 6 اس به یک نمایشگر  1125x 2000 مجهز خواهد شد. این نمایشگر در برای یک صفحه ی 4.7 اینچی طراحی شده است و با محاسبه می توان به تراکم پیکسلی 488ppi رسید. همچنین این منبع از رزولوشن جدید آیفون 6 پلاس نیز سخن گفته است. بر اساس اطلاعات منتشر شده رزولوشن این گوشی 1242x 2208 خواهد بود که تراکم پیکسلی 460ppi را برای این گوشی به ارمغان می آورد.

بهتر است بدانید که رزولوشن آیفون 6 که در سال گذشته معرفی شد  750 x 1334 بود که تراکم پیکسلی 326ppi را برای این گوشی به ارمغان آورد و رزولوشن آیفون 6 پلاس فول اچ دی بوده که تراکم پیکسلی 401ppi را برای این گوشی به همراه خود آورده بود.

Apple-iPhone-6s-and-Apple-iPhone-6s-Plus-screen-resolutions-leak-iPhone-6s-goes-through-Geekbench

بر اساس اطلاعات منتشر شده تا به اکنون باید منتظر آیفون 6 اس و 6 پلاس با رم 2 گیگابایت و تکنولوژی فورس تاچ باشیم. همچنین باید منتظر یک گوشی با دوربین با کیفیت 12 مگاپیکسلی باشیم.

مراسم معرفی آیفون در 18 اردیبهشت در تالار بیل گراهام سانفرانسیسکو معرفی خواهد شد.

 

منبع:

دیدگاه شما