مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » ویدئوی زنده مراسم معرفی آیفون 6s اپل از مرورگر اج ویندوز 10 نیز پخش خواهد شد

ویدئوی زنده مراسم معرفی آیفون 6s اپل از مرورگر اج ویندوز 10 نیز پخش خواهد شد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل
ویدئوی زنده مراسم معرفی آیفون 6s اپل از مرورگر اج ویندوز 10 نیز پخش خواهد شد ویدئوی زنده مراسم معرفی آیفون 6s اپل از مرورگر اج ویندوز 10 نیز پخش خواهد شد

اگر در سال های گذشته اشتیاق دیدن مراسم معرفی آیفون جدید اپل را داشته اید و نتوانستید حتما می دانید که مشکل اصلی چه بوده است. شما برای دیدن مراسم اپل باید حتما یک دستگاه اپلی داشته باشید. اما به نظر در سال جدید و برای آیفون 6 اس قضیه فرق کرده است و شما می توانید با داشتن ویندوز 10 و مرورگر اج آن این کنفرانس را به صورت زنده مشاهده کنید. با اریامونز همراه باشید.

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید شما می توانید بر روی دیوایس های مختلف اپلی مراسم معرفی آیفون 6 اس را به صورت زنده مشاهده کنید. شما باداشتن یک دیوایس اپلی با ios 7 به بالا می توانید با مرورگر safari به راحتی این مراسم را ببنید. همچنین شما می توانید با اپل تی وی نیز این مراسم را ببنید. اما برای دیدن مراسم اپل امسال شما می توانید با مرورگر اج ویندوز 10 خود به سایت اپل مراجعه کرده و بدون هیچ برنامه ی جانبی ای مستقیم مراسم را مشاهده کنید. شما برای نصب ویندوز 10 بر روی دستگاه خود می توانید از این اموزش استفاده کنید.

همچنین ما طبق اطلاعات منتشر شده انتظار معرفی یک آیفون 6 اس، آیفون 6 اس پلاس و آیفون 6C را در روز کنفرانس داریم. بر اساس اطلاعات آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس به دوربین 12 مگاپیکسلی مجهز خواهند بود و همچنین از تکنولوژی فورس تاچ نیز بهره خواهند برد. در مورد رم این گوشی یک رم 2 گیگابایتی خواهد بود. همچنین بر اساس اطلاعات طراحی آیفون6C همانند آیفون 5C خواهد بود. با آریامونز همراه باشید.

منبع:

دیدگاه شما