مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » گلکسی اس 6 پلاس به احتمال زیاد تا هفته ی آینده معرفی شود

گلکسی اس 6 پلاس به احتمال زیاد تا هفته ی آینده معرفی شود

گلکسی اس 6 پلاس به احتمال زیاد تا هفته ی آینده معرفی شود گلکسی اس 6 پلاس به احتمال زیاد تا هفته ی آینده معرفی شود

سامسونگ فروش خوبی را تجربه کرد. در سال جدید میلادی با تغییر طراحی شمار زیادی را به خرید گوشی های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج ترغیب کرد. اما به نظر سامسونگ بیش از این فروش را می خواهد. در جدیدترین اطلاعات به نظر می رسد که سامسونگ در پی معرفی گوشی جدید از سری گلکسی اس 6 به نام گلکسی اس 6 پلاس می باشد. با آریامونز همراه باشید.

سامسونگ که فروش خود را مدیون طراحی جدیدش در پروژه ی صفر می باشد طی هفته های گذشته از پروژه دیگری به نام زن و زیرو 2 به اطلاعاتی منتشر شد. اینک به نظر می رسد که تمام این پروژه ها برای تولید گوشی جدیدی به نام گلکسی اس 6 پلاس بوده است. بر اساس اطلاعات به احتمال زیاد سامسونگ از گلکسی اس 6 پلاس در هفته ی آینده پرده برداری کند.

از مشخصات این گوشی می توان به پردازنده ی اسنپدراکون 808 نام بردو اطلاعات زیادی پیرامون رم این گوشی در دسترس نیست و به احتمال زیاد یک رم 3 یا 4 گیگ را مشاهده خواهیم کرد. همچنین دوربین آن نیز همانند برادر های کوچکتر خود 16 مگاپیکسلی خواهد بود و از سنسور اثر انگشت نیز بهره خواهد برد.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما