مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » ویندوز 10 برای کاربران سازمانی ویندوز 8 و 8.1 رایگان نخواهد بود

ویندوز 10 برای کاربران سازمانی ویندوز 8 و 8.1 رایگان نخواهد بود

ویندوز 10 برای کاربران سازمانی ویندوز 8 و 8.1 رایگان نخواهد بود ویندوز 10 برای کاربران سازمانی ویندوز 8 و 8.1 رایگان نخواهد بود

ویندور 10 در هفته ی گذشته معرفی شد. طی کنفرانسی که مایکروسافت در محل این شرکت در آمریکا داشت علاوه بر ویژگی های ویندوز 10 بیان شد که این کاربران ویندوز 8 و 8.1 می توانند به صورت رایگان طی سال اول به این نسخه اپدیت کنند اما در جدیدترین اخبار به گوشی می رسد که مایکروسافت این اپدیت را فقط برای مصارف خانگی قرار می دهد و سازمان و شرکت ها نمی توانند به صورت رایگان از این اپدیت بهره ببرند. با آریامونز همراه باشید.

مایکروسافت برای شرکت ها و سازمان ها مجانی بودن ویندوز 10 را برداشته است. علاوه بر این روش های پشتیبانی خود را مشمول تغییرات کرده است. تغییرات در پشتیبانی از سازمان ها به گونه است که هر سازمان برای پشتیبانی می تواند از دو طرح موجود مایکروسافت یکی را انتخاب کند. طرج های مایکروسافت برای پشتیبانی به دو طرح تقسیم می شوند. یکی طرج کنونی (Current Branch) و طرح دیگر طرح طولانی مدت (Long Term Servicing Branch) می باشد. تفاوت این دو طرح در اپدیت های دریافتی این دو طرح است. طرح کنونی تمام اپدیت ها بعد از تست توسط کاربران و با مدتی اندک دریافت می کنند اما کاربران طرح بلند مدت فقط اپدیت های امنیتی را دریافت می کنند و تغییرات ظاهری را دریافت نمی کنند.

هنوز تا عرضه ی ویندوز 10 فاصله داریم باید ببینیم که مایکروسافت چه ویژکی دیگری را بر روی ویندوز پیاده سازی می کند.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Look my site is good
    ___
    http://afcmarseille.com

  2. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما