مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » اولین تلفن همراه مایکروسافت با ویندوز10 به زودی معرفی خواهد شد

اولین تلفن همراه مایکروسافت با ویندوز10 به زودی معرفی خواهد شد

اولین تلفن همراه مایکروسافت با ویندوز10 به زودی معرفی خواهد شد اولین تلفن همراه مایکروسافت با ویندوز10 به زودی معرفی خواهد شد

یک وبسایت چینی که از منابع نزدیکی از مایکروسافت دارد مدعی شده است به زودی یک دستگاه جدید رده بالا مبتنی بر ویندوز10 از سوی مایکروسافت معرفی خواهد شد. البته به گفته ی این وبسایت دستگاه های دیگری هم مبتنی بر ویندوزفون 8.1 به زودی معرفی می شوند.

بنابر انتظارت دستگاه های میان رده و پایین رده مبتنی بر ویندوز فون 8.1 در نمایشگاه موبایل بارسلون سال2015 معرفی می شوند. اگرچه این وبسایت نامی از مدل های این گوشی ها نبرده است اما پیش بینی می شود یکی از این مدل ها lumia 1330 است که بازار شایعات آن داغ است. همچنین شایعاتی مبنی بر یک مدل ارزان تر Lumia 830 وجود دارد که پیش بینی می شود دارای یک دوربین pureview و همچنین حافظه کمتری است.

قسمت جذاب این شایعات، وجود شایعه ای مبنی بر معرفی یک دستگاه مبتنی بر ویندوز10 در بازه زمانی ماه می تا ژوئن است. یکی دیگر از منابع مدعی شده است که این پرچمدار با ویژگی 3D Touch عرضه خواهد شد و شایعه مبنی بر معرفی این تلفن در سه ماهه ی دوم سال2015 را تایید می کند. امیدواریم که هرچه زودتر بتوانیم یک گوشی ویندوز10 ای را تست کنیم و کیفیت آن را بسنجیم

حمید اکبری

سخت بر این اعتقادم که امپراطوری بعدی جهان را گوگل بنا خواهد نهاد و من علاقه‌مندم تاریخ شکل گرفتن این امپراطوری را مکتوب کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما