مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » افزایش فروش تبلت در بازار جهانی

افزایش فروش تبلت در بازار جهانی

افزایش فروش تبلت در بازار جهانی افزایش فروش تبلت در بازار جهانی

اگر سیر تکامل تکنونولوژی را دنبال کنیم در نهایت می بینیم هر روز وسایل جدید وارد بازار می شود و تقاضا کاذب ایجاد می کنند و در نهایت به یک نیاز تبدیل می شود ولی از ابتدا اگر به این محصول نگاه می کردیم چیزی اضافه بیش نبود.در همین مورد وارد بحث تبلت می شویم.بله یک نیاز اضافه بود اما اینک به یک نیاز برای راحتی تبدیل شده است.جدای از این بحث جدیدا امار جهانی از افزایش فروش تبلت ها حکایت می کند.امار نشان می دهد که در 3 ماهه ی دوم سال 2014 فروش تبلت ها 11%  رشد داشته است.در این امار که جهانی است میزان فروش تبلت 43.9 میلیون دستگاه گزارش  شده است. این در رقم حدود 1.5% از 3 ماه اول سال بیشتر است.

در این بین اپل با فروش 13.3 میلیون ایپد پرچم دار فروشندگان تبلت در بازار است.با این که بیشترین فروش برای اپل است اما نسبت به 3 ماهه ی اول با کاهش فروش رو به رو شده است.رتبه ی بعد در دست سامسونگ است که 17.2 % را در اختیار دارد.در مرتبه بعد لنوو قرار گرفته است که 2.4 میلیون دستگاه به فروش رسانده است.در ادامه ایسوس یا 4.6% و ایسر با 2% قرار می گیرند.

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما