مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » دانلود کنید: تصاویر پس زمینه ی آیفون 6اس (iOS 9)

دانلود کنید: تصاویر پس زمینه ی آیفون 6اس (iOS 9)

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل
دانلود کنید: تصاویر پس زمینه ی آیفون 6اس (iOS 9) دانلود کنید: تصاویر پس زمینه ی آیفون 6اس (iOS 9)

به زودی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس معرفی خواهد شد. جدا از این که این گوشی های چه ویژگی های جدیدی از نظر سخت افزاری خواهند داشت، ویژگی نرم افزاری آن ها نیز قابل ستایش خواهد بود. سیستم عامل این گوشی ios بوده و می توان این سیستم عامل انحصاری اپل را بهترین دانست. البته اندروید نیز بسیار به این سیستم عامل نزدیک است اما به هر حال نمی توان آن را برتر از آی او اس دانست. به هر حال با معرفی ایفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس آپدیت جدید iOS 9  در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اپل در کنفرانس WWDC 2015 از سیستم عامل خود پرده برداشت و اینک در حال سپری شدن آخرین نسخه ی بتا می باشد. امروز ما در آریامونز والپیپر های جدید آیفون 6 اس و آیفون اس پلاس و به طور کلی iOS 9 را برای شما آماده کرده ایم. با آریامونز همراه باشید.

در زیر تصاویر پس زمینه ی iOS 9 را برای شما قرار داده ایم. این تصاویر در حال حاضر در نسخه ی بتا ی آی او اس 9 قرار دارد و مطمئنا چند والپیپر به این مجموعه در هنگام معرفی اضافه خواهد شد. در زیر تصاویری از این واالپیپر ها قرار داده شده است شما می توانید نسخه های با کیفیت بالا را از این قسمت دانلود کنید.

iOS-9-beta-wallpapers (1) iOS-9-beta-wallpapers (2) iOS-9-beta-wallpapers (3) iOS-9-beta-wallpapers (4) iOS-9-beta-wallpapers (5) iOS-9-beta-wallpapers (6) iOS-9-beta-wallpapers (7) iOS-9-beta-wallpapers (8) iOS-9-beta-wallpapers (9) iOS-9-beta-wallpapers (10) iOS-9-beta-wallpapers (11) iOS-9-beta-wallpapers (12) iOS-9-beta-wallpapers (13) iOS-9-beta-wallpapers (14) iOS-9-beta-wallpapersiOS-9-beta-wallpapers iOS-9-beta-wallpapers (14) iOS-9-beta-wallpapers (13) iOS-9-beta-wallpapers (12) iOS-9-beta-wallpapers (11) iOS-9-beta-wallpapers (10) iOS-9-beta-wallpapers (9) iOS-9-beta-wallpapers (8) iOS-9-beta-wallpapers (7) iOS-9-beta-wallpapers (6) iOS-9-beta-wallpapers (5) iOS-9-beta-wallpapers (4) iOS-9-beta-wallpapers (3) iOS-9-beta-wallpapers (2) iOS-9-beta-wallpapers (1)

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما