مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » ویدئو » مونز استریم: بررسی نزدیک گلکسی اس 6 (Galaxy S6) بعد از معرفی در MWC 2015

مونز استریم: بررسی نزدیک گلکسی اس 6 (Galaxy S6) بعد از معرفی در MWC 2015

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در ویدئو
مونز استریم: بررسی نزدیک گلکسی اس 6 (Galaxy S6) بعد از معرفی در MWC 2015 مونز استریم: بررسی نزدیک گلکسی اس 6 (Galaxy S6) بعد از معرفی در MWC 2015

گلکسی اس 6 (Galaxy s6) به همراه برادر دو قلوی خود یعنی گلکسی اس 6 (Galaxy s6) اج دیشب در کنفرانس MWC 2015 معرفی شد. گلکسی اس 6 (Galaxy s6) با پردازنده ی غیر از اسنپدراگون 810 معرفش شد. همانگونه که حدس زده می شد این پردازنده  اگزینوس خود سامسونگ است. به گفته ی سامسونگ گلکسی اس 6 (Galaxy s6) 35 % سریع تر از گلکسی اس 4 است. سامسونگ در گوشی جدید خود از رم DDR4 نیز استفاده کرده است. طراحی این گوشی از کنار بسیار شبیه آیفون 6 می باشد و باید گفت که سامسونگ از نظر طراحی بسیار بهتر از قبل کار کرده است. در طراحی این گوشی پشت آن مانند محصولات سونی از شیشه ساخته شده است و فریم آن نیز فلزی می باشید. با مونز استریم آریامونز همراه باشید.

در ویدئو ی زیر شما می توانید این گوشی جدید را از نزدیک ببینید. اما نکته مهمی که در بالا اشاره شد تشابه این گوشی از کنار به ایفون 6 می باشد. این گوشی در زیر خود نیز باند هایی همانند جایی که ایفون قرار گرفته است در خود جای داده است. به زودی مقاله ای اختصاصی برای بررسی گلکسی اس 6 (Galaxy s6) در آریامونز قرار خواهد گرفت با آریامونز همراه باشید.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما