مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » قضیه ی تصویر آیفون 6C منتشر شده در وبسایت اپل چیست؟

قضیه ی تصویر آیفون 6C منتشر شده در وبسایت اپل چیست؟

قضیه ی تصویر آیفون 6C منتشر شده در وبسایت اپل چیست؟ قضیه ی تصویر آیفون 6C منتشر شده در وبسایت اپل چیست؟

امروز تصاویر در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر می شد که منتسب به یک آیفون 6C می بود. اما قضیه از چه قرار است؟ قضیه آنجایی جالب تر می شود که معلوم می شود تصاویر آیفون 6C در سایت اپل منتشر شده است. با آریامونز همراه باشید.

تصویر منتشر شده انچیزی است که در حال حاضر در حال تماشای آن هستید. این تصویر شباهت زیادی به آیفون 5C دارد و به نظر نسخه ی کمی بزرگتر و با تاچ آی دی آن می باشد. انچیزی که در این تصاویر مشخص است بدنه ی پلاستیکی آن می باشد. اما این تصاویر چگونه بر روی سایت اپل قرار گرفته است؟

این قضیه از انجایی شروع شد یکی از تکنولوژی دوستان در سایت ردیت این موضوع را مطرح کرد. با مطرح شدن این موضوع این شایعه بسیار سریع منتشر شد و در ادامه سایت نکست وب این خبر را درج کرد.

Screen-Shot-2015-05-21-at-9.16.05-AM

این تصویر، متعلق به پیش نمایش داک فروشی در استور اپل است و اصلا هیچ دلیلی بر وجود همچنین گوشی ای وجود ندارد زیرا می تواند یک طرح باشد. همچنین به نظر نمی رسد اپل علاقه مند به تکرار اشتباه بدنه ی پلاستیکی شود.

برای دیدن این تصاویر از سایت اپل می توانید از این لینک استفاده کنید.

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما