مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » مایکروسافت در windows insider حدود 1 میلیون بازخورد دریافت کرده است

مایکروسافت در windows insider حدود 1 میلیون بازخورد دریافت کرده است

مایکروسافت در windows insider حدود 1 میلیون بازخورد دریافت کرده است مایکروسافت در windows insider حدود 1 میلیون بازخورد دریافت کرده است

سیستم ویندوز اینساید مایکروسافت این امکان را به کاربران می دهد که با استفاده از ویندوز 10 پیش نمایش نظرات و مشکلات خود را در مورد این ویندوز به مایکروسافت برسانند. بعد از نشر نسخه پیش نمایش حالا مایکروسافت در حال اماده کردن نسخه ی نهایی با توجه به این نظرات است. با آریامونز همراه باشید.

ویندوز اینسایدر مایکروسافت تا به امروز 1 میلیون بازخورد از ویندوز 10 را ثبت کرده است. این خبری است که گیب‌آول از مایکروسافت اعلام کرد. انچه مایکروسافت جدیدا به ان توجه زیادی کرده است نظر کاربران است و به آن بهای زیادی می دهد.

چندی پیش نیز مایکروسافت به نظرات ایرانیان پاسخ مثبت داد و قرار بر این شد که تقویم شمسی نیز در ویندوز 10 گنجانده شود. همچنین مشکلات فروشگاه ویندوز در ویندوز 10 نیز برطرف خواهد شد.

باید ببینیم با این کار ویندوز 10 پیش به سوی کاربر پسند شدن بیشتر قدم خواهد گذاشت یا خیر.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما