مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » گلکسی اس 6 (Galaxy s6) با شارژ وایرلس ویژه معرفی خواهد شد

گلکسی اس 6 (Galaxy s6) با شارژ وایرلس ویژه معرفی خواهد شد

گلکسی اس 6 (Galaxy s6) با شارژ وایرلس ویژه معرفی خواهد شد گلکسی اس 6 (Galaxy s6) با شارژ وایرلس ویژه معرفی خواهد شد

گلکسی اس 6 سامسونگ در نمایشگاه بارسلون 2015 معرفی خواهد شد و همه چیز و امکانات جدید این گوشی معرفی خواهد شد. سامسونگ جدیدا در وبلاگ رسمی خود متنی منتشر کرده است که از شارژ وایرلس این گوشی و پرچم دار سامسونگ حکایت می کند. با آریامونز و اخرین اخبار تکنولوژی همراه باشید.

با گلکسی بعدی،کاربران قادر خواهند بود تا از شارژر بیسیمی استفاده کنند که تا امروز مانند آن را تجربه نکرده اند.

این جمله ای است که سامسونگ در مورد گلکسی اس 6 خود منتشر کرده است. در نزدیگی نمایشگاه بارسلون شایعات بسیار زیاد می شود اما در اینجا سامسونگ هم برای بیشتر مورد توجه قرار گرفتن گوشی گلکسی اس 6 خود باز به این شایعات دامن می دهد. با جمله ای که سامسونگ در وبلاگ رسمی خود منتشر کرده است باید منتظر یک گلکسی اس 6 جدید با شارژی بیسیم جدید و با ویژگی های جدید باشیم. سامسونگ در متن خود اشاره کرده است که این شارژر مانند شارژر های وایرلس قبل نخواهد بود و باید منتظر یک ویژگی خوب باشیم.

در گذشته خواندم که گلکسی اس 6 به احتمال زیاد با صفحه نمایش 5 اینچ و به همراه پردازنده ی اگزینوس ساسمونگ عرضه خواهد شد. تصاویری نیز از این گوشی فاش شده بود که درستی و غلط بودن آن را باید تا پوشش زنده ی مراسم معرفی گلکسی اس 6 در بخش مونز لایو آریامونز ببینیم.

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما