مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » تصاویر ابتدایی از رابط کاربری مرورگر اسپارتان

تصاویر ابتدایی از رابط کاربری مرورگر اسپارتان

تصاویر ابتدایی از رابط کاربری مرورگر اسپارتان تصاویر ابتدایی از رابط کاربری مرورگر اسپارتان

مایکروسافت برای ویندوز 10 خود قرار است به جای اینترنت اکسپلورر از مرورگر جدید به عنوان مرورگر پیشفرض استفاده کند. نام این مرورگر همانطور که در گذشته ذکر شد اسپارتان خواهد. تا به حال از رابط کاربری این مرورگر تصاویری منتشر نشده بود.

در این مقاله با آریامونز همراه باشید.

همانطور که می دانید در ویندوز 10 خبری از اکسپلورر نیست و باید منتظر اسپارتان باشیم. مایکروسافت گروهی را برای طراحی مرورگر برگزیده تا رقیب های اصلی خود یعنی کروم و موزیلا را شکست دهند.

بر اساس شایعات کنونی اسپارتان این قابلیت را دارد که تمام دستورات صوتی را اجرا کند. لازم به ذکر است که این مرورگر برای دریافت دستورات صوتی از دستیار صوتی کورتانا پشتیبانی می‌کند.

اسپارتان می‌تواند مرورگرهای دیگر را در داخل خود اجرا کند. برای مثال کاربران می‌توانند مرورگر را به چهار پنجره تقسیم کنند که به آن‌ها چهار روش مختلف تماشای وب‌سایت و اجرای نرم‌افزار آنلاین را تا زمانی که آن مرورگرها بر روی همان دستگاه نصب شده باشند را نشان می‌دهد.

دیروز تصاویری تائید نشده از طریق وب‌سایت bgr، منتسب به رابط کابری اسپارتان منتشر شد.این عکس را می توانید در زیر ببینید.

microsoft_spartan_browser_screenshot_leak_bgr

وب‌سایت NeoWin عکس بالا از اسپارتان را رد کرده و عکس هایی تار را از این مرورگر قرار داده است.

در همین حال  که منبع معتبرتری نسبت به bgr است، در مطلبی با رد این تصویر و جعلی دانستن آن، تصاویری نه‌چندان شفاف از نسخه نهایی اسپارتان را منتشر کرده است.

screen_shot_2015-01-07_at_7.58.19_am

screen_shot_2015-01-07_at_11.39.36_am_story

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما