مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » اوپو گوشی های Oppo R7 و Oppo R7 plus را معرفی کرد

اوپو گوشی های Oppo R7 و Oppo R7 plus را معرفی کرد

اوپو گوشی های Oppo R7  و Oppo R7 plus را معرفی کرد اوپو گوشی های Oppo R7 و Oppo R7 plus را معرفی کرد

بالاخره دو گوشی Oppo معرفی شدند. این کمپانی چینی نیز همانند بسیاری از کمپانی های دیگر با اندروید قدرت گرفتند و به دنیای گوشی های هوشمند راه پیدا کردند. اوپو نیز مانند بسیاری از کمپانی های دیگر در سال 2015 از دو نوع گوشی با نام های R7 و R7 plus پرده برداشت. با آریامونز همراه باشید.

کمپانی اوپو از دو گوشی خود پرده برداشت. این دو گوشی در دل خود پردازنده ی اسنپدراگون 615 را گنجانده اند. این پردازنده یک پرازنده ی هشت هسته ای با معماری 64 بیتی می باشد. در کنار این پردازنده از نمایشگر های 6 اینچی برای R7 plus و 5 اینچی برای R7   استفاده شده است. این نمایشگر نیز از نوع امولد می باشد. رزولوشن هر دو دستگاه 1080*1920 می باشد. حافظه ی داخلی این دو دستگاه در ورژن پلاس 32 گیگابایت و ورژن عادی 16 گیگابابیت می باشد.

مشخصات کامل این دو گوشی در شکل زیر دیده می شود. به نظر نمی رسد که گوشی های این کمپانی به این زودی ها به ایران برسد اما با توجه به این امکانات نظر شما چیست؟

oppo r7-1

oppo r7-2  oppo r7-3

 
شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما