مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » آیفون 6c در سه ماهه ی دوم 2016 به بازار عرضه خواهد شد

آیفون 6c در سه ماهه ی دوم 2016 به بازار عرضه خواهد شد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل
آیفون 6c در سه ماهه ی دوم 2016 به بازار عرضه خواهد شد آیفون 6c در سه ماهه ی دوم 2016 به بازار عرضه خواهد شد

در شهریور ماه یا مهر ماه اپل از گوشی های جدید خود یعنی آی‎فون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس را معرفی خواهد کرد. اما بر طبق اخبار قرار است گوشی دیگری با نام آیفون 6 سی نیز معرفی شود. در اطلاعات جدید منتشر شده از عرضه ی آیفون 6 سی به بازار در 3 ماهی دوم سال 2016 خبر داده شده است. با آریامونز همراه باشید.

آیفون 6C ایفون جدیدی است که در کنار آیفون 6 اس و آیفون 6اس پلاس معرفی خواهد شد. این آیفون بر اساس گفته ها قرار است بدنه پلاستیکی داشته و از فناوری پردازنده ی 16 میلیمیتری سامسونگ و 14 میلیتری TSMC بهره ببرد. بر اساس اطلاعات اپل در گذشته قصد استفاده از پردازنده ی 20 نانومتری برای این گوشی را داشته است اما برای کاهش مصرف نسل جدیدتر پردازنده ها را انتخاب کرده است.

در گذشته اطلاعاتی از آیفون 6سی به بیرون منتشر شد که فقط تفاوت آن را در ابعاد صفحه نمایش بیان می کرد و از نظر بدنه مانند آیفون 6 اس فلزی بود. اما باید صبر کرد و دید آیا آیفوت 6 سی مانند آیفون 5C با بدنه پلاستیکی عرضه خواهد شد و شکستی دیگر را رقم می زند؟ با آریامونز همراه باشید.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما